01

KIM JESTEŚMY

kilka faktów o nas

01

KIM JESTEŚMY

kilka faktów o nas

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem alufelg

Od ponad 25 lat działamy w branży motoryzacyjnej. Nasze doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę, wykwalifikowana kadrę i fachowe doradztwo – szczególnie w specjalizacji alufelg, felg stalowych i opon. Działamy od 1995 roku, gwarantujemy profesjonalną obsługę i pełną satysfakcję.


Jesteśmy dystrybutorem alufelg renomowanych Firm:
AEZ, AUTO TIP-TOP, DEZENT, DOTZ, FREEMAN, RIAL, RONAL.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, oferujemy dużą gamę wzorów w ciągłej sprzedaży. Zakupione felgi, montowane są na miejscu. Od lat do naszych odbiorców należą dealerzy renomowanych marek np. Citroen, Honda, Mitsubishi, Peugeot, Renault, VW.

02

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Nasze usługi

02

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Nasze usługi

03

DLACZEGO MY?OPINIE KLIENTÓW

03

DLACZEGO MY?OPINIE KLIENTÓW

Robert Dębiu

Klient

👍Podjechałem kupić pierścienie centrujace do felg ale trzeba było koło zrzucić żeby dopasować do felgi. A tu kolejka i się nie da trzeba się umówić. A jednak się dało i nawet udało się zamontować. Znają się Panowie na robocie. Szacunek i dzięki za serwis. Bogaty wybór felg i osprzętu. Polecam.

Perek K

Klient

Zamówione felgi dostarczono w krótkim czasie, zgodnie z katalogiem. Przy odbieraniu zamówionych felg możliwość założenia na pojazd w kilkanaście minut. Profesjonalizm na każdym kroku(doradztwo przy doborze felg do auta, montaż ). Naprawdę firma godna polecenia

04

WYBRANE MARKI

zaufały tysiące

04

WYBRANE MARKI

zaufały tysiące